#Reżim sanitarny – pracujemy od godz. 8:00 do 20:00

E-mail

klinika@vita-med.glogow.pl

Telefon

76 831 37 47

Adres

67-200 Głogów, ul. Legnicka 5

%

zadowolonych pacjentów*

Klinika Okulistyczna VITA-MED

powstała w 2003 roku w wyniku przekształcenia Oddziału oraz Poradni Okulistycznych Szpitala ZOZ w Głogowie. Jesteśmy, więc kontynuatorami wieloletnich doświadczeń pracowników związanych z głogowskim szpitalem, przejmując opiekę nad pacjentami i wykorzystując wieloletnie doświadczenia z wysokospecjalistycznym sprzętem (AF, laser).

Po prywatyzacji nastąpił dynamiczny rozwój i restrukturyzacja. Zmieniliśmy lokalizację adoptując na nasze potrzeby dolne skrzydło budynku szpitala. Pozyskaliśmy nową kadrę specjalistów, pozyskaliśmy dla ośrodka najwyższej światowej jakości sprzęt do diagnostyki i leczenia chorób oczu. Zmieniliśmy strukturę organizacyjną wzbogacając NZOZ poza Poradnią Okulistyczną Ogólną o Poradnię Leczenia Jaskry, Poradnię Chorób Siatkówki, Poradnię Okulistyczną Dziecięcą oraz Oddział Chirurgii „jednego dnia” (wykonujący zabiegi okulistyczne jak i laryngologiczne).

Z początkiem roku 2013 NZOZ VITA-MED został przekształcony w Sp. z o.o. Od tego czasu prowadzimy działalność jako Klinika Okulistyczna VITA-MED. W naszym ośrodku oferujemy pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną, w oparciu o sprawdzone, bezpieczne standardy światowe. Wykazujemy dbałość o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników naszego zespołu. Traktujemy naszych pacjentów z należnym ich szacunkiem i troską, dbając, aby przyjazna atmosfera wpływała na wzajemne zaufanie oraz dawała pacjentom poczucie bezpieczeństwa, zaufania i pieczołowitej opieki w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Świadczymy usługi zarówno pełnopłatne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz umów z prywatnymi ubezpieczycielami.

Od 1 stycznia 2017 roku Klinika Okulistyczna VITA-MED mieści się w nowym, nowoczesnym budynku przy ul. Legnickiej 5. Zmieniła się także Identyfikacja wizualna oraz logo Kliniki Okulistycznej VITA-MED.

czytaj dalej (rys historyczny) >>


*wg. badań własnych

Pacjentów

Zabiegów rocznie

Lat doświadczenia

Jakość świadczonych przez nas usług medycznych i bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas najważniejsze…

Co nas wyróżnia?

W naszej Klinice oferujemy pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną, w oparciu o sprawdzone, bezpieczne standardy światowe. Wykazujemy dbałość o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników naszego Zespołu (personel medyczny: lekarze, pielęgniarki, optometryści i optycy). Stale poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w wielu międzynarodowych kongresach, sympozjach i kursach oraz odbywając staże w ośrodkach klinicznych w kraju i za granicą. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z lekarzami okulistami i pacjentami organizując konferencje, szkolenia, prezentacje i pogadanki. Nasz Zespól medyczny przeprowadza  kompleksowe badania okulistyczne oraz operacje. Zajmujemy się także profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń oczu oraz udzielaniem konsultacji specjalistycznych. Traktujemy naszych pacjentów z należnym ich szacunkiem i troską, dbając, aby przyjazna atmosfera wpływała na wzajemne zaufanie oraz dawała pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zapewniała pieczołowitą opiekę w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Bezpieczeństwo pacjentów

Indywidualna obsługa pacjenta

Zabiegi "szyte na miarę"

Najwyższe standardy usług

Dokumentacja med. elektroniczna

Systemy ratalne na zabiegi

Poznaj nasz zespół specjalistów…

Zespół lekarzy, pielęgniarek, optyków – optometrystów, rejestratorek medycznych oraz pracowników administracji…