#Reżim sanitarny – pracujemy od godz. 8:00 do 20:00

E-mail

klinika@vita-med.glogow.pl

Telefon

76 831 37 47

Adres

67-200 Głogów, ul. Legnicka 5

Chirurgia zaćmy

Odzyskaj najlepszy wzrok. Bezpiecznie i bezboleśnie pozbądź się zaćmy. Gwarantujemy to dzięki doświadczonemu zespołowi operacyjnemu w połączeniu z doskonałym sprzętem.

Operacja zaćmy na NFZ

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu już dzś!
tel.  76 831 37 47 lub 570 50 70 50
Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ.

Chirurgia refrakcyjna

Jesteśmy przepełnieni entuzjazmem z powodu faktu, że możemy zaoferować korekcję laserową OptiLASIK.

Operacja zaćmy na NFZ

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu już dzś!
tel.  76 831 37 47 lub 570 50 70 50
Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ.

Terapia wzrokowa

Pomagamy przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego. Podczas treningu widzenia stosujemy autorskie ćwiczenia wzroku.

Chirurgia zaćmy

połączenie doświadczonego zespołu operacyjnego z doskonałym sprzętem pozwoli Ci bezpiecznie i bezboleśnie pozbyć się zaćmy oraz odzyskać najlepszy wzrok.

Chirurgia laserowa

uwolnij swoje oczy od okularów i soczewek kontaktowych. Popraw komfort życia dzięki laserowej korekcji wzroku. Nie bój się. Zabieg jest niebolesny, szybki i bezpieczny.

Chirurgia Wad Wzroku

nosisz okulary, może używasz więcej niż jednych? Uniezależnij się od okularów! Gwarantujemy indywidualne rozwiązanie dla każdego pacjenta, dostosowane do stylu życia i potrzeb.

Implanty wewnątrzgałkowe

przełomowe osiągnięcia techniczne ostatnich lat pozwalają dzięki implantom przywrócić doskonały wzrok i pozbyć się wady wzroku.

Chirurgia siatkówki

im szybciej dojdzie do usunięcia patologicznych zmian z siatkówki i ciała szklistego, tym lepszy będzie efekt operacji.

Diagnostyka

pełny zakres badań diagnostycznych w naszej Klinice jest wykonywany przez doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych optometrystów i asystentów medycznych.

Terapia wzrokowa

pomagamy przywrócić prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego, stosujemy holistyczne ćwiczenia i rehabilitację całego procesu widzenia.

Laseroterapia

dysponujemy nowocześnie wyposażoną pracownią w wiele urządzeń laserowych do leczenia schorzeń siatkówki (plamki), jaskry, zmętnień układu optycznego i.in.

Terapia Suchego Oka

kompleksowo diagnozujemy i leczymy ZSO z wykorzystaniem nieinwazyjnego systemu analizy filmu łzowego, Meibografii oraz IPL.

Chirurgia jaskry

w Polsce choruje na jaskrę około 800 tysięcy ludzi, a leczy się 70 tysięcy, co oznacza, że tylko, co 10-ty chory jest świadomy swojej choroby.

Leczenie AMD

przewlekła, postępująca choroba oczu, która występuje u osób po pięćdziesiątym roku życia, choć postać wysiękowa tej choroby może dotknąć także ludzi młodych.

Chirurgia estetyczna

nasi okuliści odmładzają i upiększają! Medycyna estetyczna nową usługą w Klinice VITA-MED, obok chirurgii plastycznej. Przywraca młody wygląd skóry, pozwala usunąć zmarszczki i niedoskonałości skóry.

Oczom naszych pacjentów ofiarujemy troskliwą opiekę i fachową wiedzę

Traktujemy naszych pacjentów z należnym ich szacunkiem i troską .W naszej klinice oferujemy pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną, w oparciu o sprawdzone, najnowocześniejsze standardy światowe. Wykazujemy dbałość o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników naszego zespołu…

Zabiegi na RATY

Koszty zabiegów, leczenia, przestają być barierą. Finansowanie procedur okulistycznych.

Salon optyczny

Zapraszamy do salonu optycznego (mieszczącego się w budynku Kliniki VITA-MED).

Opinia naszych Pacjentów jest dla nas bardzo ważna…

Najlepszy prezent Walentynkowy jaki mogłam sobie sprawić to zdrowy wzrok na zawsze. W 100% polecam laserowa korekcję wzroku z jakże wykwalifikowana i profesjalnalna kadrą kliniki. Gdyby nie pandemia to bym uściskała każdego z osobna szczególnie dr Kachniewicza. Jedyne czego żałuję to że tak późno się zdecydowałam na laserowa korekcję. DZIĘKUJĘ!

Profesjonalne podejście do pacjenta oraz miła obsługa. Zabieg laserowej korekcji wzroku był krótki i bezbolesny. Ból pojawił się po powrocie do domu, który trwał u mnie dwa dni. Natomiast teraz dzięki zabiegowi mogę cieszyć się życiem bez soczewek i okularów. Dziękuję bardzo całemu personelowi, a w szczególności Doktorowi Kachnowiczowi (złoty człowiek)  Polecam każdemu!

Trafiłam do kliniki z nagłym przypadkiem, jeszcze w tym trudnym czasie, gdzie wszystko jest zamknięte. Potraktowali sprawę priorytetowo, wizytę miałam w ten sam dzień, w którym zadzwoniłam...
Doktor J. Kachnowicz zrobił na mnie pozytywne wrażenie, udzielił mi natychmiastowej pomocy, której pilnie potrzebowałam i pokierował co robić dalej, żeby oko się zagoiło.
Całe szczęście, że trafiłam właśnie do VITA-MED i szczerze POLECAM!

Poznaj nasz zespół specjalistów…