O Nas

Klinika Okulistyczna VITA-MED powstała w 2003 roku w wyniku przekształcenia Oddziału oraz Poradni Okulistycznych Szpitala ZOZ w Głogowie. Jesteśmy, więc kontynuatorami wieloletnich doświadczeń pracowników związanych z głogowskim szpitalem, przejmując opiekę nad pacjentami i wykorzystując wieloletnie doświadczenia z wysokospecjalistycznym sprzętem (AF, laser).

Po prywatyzacji nastąpił dynamiczny rozwój i restrukturyzacja. Zmieniliśmy lokalizację adoptując na nasze potrzeby dolne skrzydło budynku szpitala. Pozyskaliśmy nową kadrę specjalistów, pozyskaliśmy dla ośrodka najwyższej światowej jakości sprzęt do diagnostyki i leczenia chorób oczu. Zmieniliśmy strukturę organizacyjną wzbogacając NZOZ poza Poradnią Okulistyczną Ogólną o Poradnię Leczenia Jaskry, Poradnię Chorób Siatkówki, Poradnię Okulistyczną Dziecięcą oraz Oddział Chirurgii „jednego dnia” (wykonujący zabiegi okulistyczne jak i laryngologiczne).

Z początkiem roku 2013 NZOZ VITA-MED został przekształcony w Sp. z o.o. Od tego czasu prowadzimy działalność jako Klinika Okulistyczna VITA-MED. W naszym ośrodku oferujemy pacjentom profesjonalną opiekę okulistyczną, w oparciu o sprawdzone, bezpieczne standardy światowe. Wykazujemy dbałość o ustawiczne podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników naszego zespołu. Traktujemy naszych pacjentów z należnym ich szacunkiem i troską, dbając, aby przyjazna atmosfera wpływała na wzajemne zaufanie oraz dawała pacjentom poczucie bezpieczeństwa, zaufania i pieczołowitej opieki w pobliżu ich miejsca zamieszkania.

Świadczymy usługi zarówno pełnopłatne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz umów z prywatnymi ubezpieczycielami.

Od 1 stycznia 2017 roku Klinika Okulistyczna VITA-MED mieści się w nowym, bardzo nowoczesnym budynku przy ul. Legnickiej 5. Zmieniła się także Identyfikacja Wizualna Kliniki oraz logotyp.Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl