O sukcesie VITA-MEDu w mediach

W mediach regionu pojawił się cykl artykułów dotyczących podwójnej wygranej Kliniki VITA-MED w organizowanym przez Gazetę Wrocławską plebiscycie HIPOKRATES 2018. Publikacje pojawiły się m.in. w lokalnych serwisach miast: Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica oraz regionalnym portalu Miedziak.info. Redakcjom dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do lektury:

Głogowski VITA-MED podwójnie nagrodzony

Podwójnym zwycięzcą tegorocznej edycji organizowanego przez Gazetę Wrocławską plebiscytu HIPOKRATES okazała się głogowska Klinika Okulistyczna VITA-MED. Tytuł Okulisty Roku przyznano doktorowi Jarosławowi Kachnowiczowi, zaś sama Klinika zwyciężyła w kategorii Przychonia/Gabinet Roku.

Pod koniec listopada we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród HIPOKRATES przyznawanych przez Gazetę Wrocławską instytucjom oraz pracownikom różnych sektorów służby zdrowia. W konkursie decydowały głosy pacjentów. Od września bieżącego roku można było je oddawać w poszczególnych kategoriach. Klinika Okulistyczna VITA-MED z Głogowa w pierwszym etapie zdobyła tytuł Przychodnia/Gabinet Roku. Natomiast w kolejnym, w którym wybierano lekarza roku, tytuł Okulisty Roku przypadł reprezentującemu VITA-MED doktorowi Jarosławowi Kachnowicznowi. – Nie ma większej nagrody, niż ta, którą wystawili mnie oraz naszej klinice pacjenci, angażując się w plebiscyt HIPOKRATES 2018 – komentuje dr Kachnowicz. – W mojej opinii, to największa motywacja do tego, by to, co robimy na co dzień, robić jeszcze lepiej.

Tytuł Okulisty Roku w konkursie Gazety Wrocławskiej trafił do Głogowa po raz drugi. W ubiegłym roku w tej kategorii zwyciężyła dr Ewa Bobińska-Kachnowicz z VITA-MEDu.

Jak informuje Gazeta Wrocławska, plebiscyt powstał, by pacjenci mogli wyróżnić swojego lekarza, lekarkę, pielęgniarkę, położną czy ratownika medycznego i mieć okazję okazać swoją wdzięczność i podziw dla ich ciężkiej pracy. Jak uzasadniają organizatorzy, od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostali nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018.

 

Zobacz archiwum
Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl