Dr Jarosław Kachnowicz Okulistą Roku!

Dr Jarosław Kachnowicz z Kliniki VITA-MED został wybrany Okulistą Roku w plebiscycie HIPOKRATES 2018, który organizuje Gazeta Wrocławska.

Dr Jarosław od początku był liderem – dzięki Państwa głosom zwyciężył i tytuł Okulisty Roku drugi rok z rzędu trafia do Głogowa. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym pierwsze miejsce zajęła dr Ewa Bobińska-Kachnowicz z VITA-MEDu.

Nasz Klinika w przy okazji bieżącej edycji HIPOKRATESA zwyciężyła również w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku. To dla nas olbrzymi zaszczyt oraz motywacja do dalszej pracy, przede wszystkim dlatego, że zwycięzcy wybierani są głosami pacjentów.

Plebiscyt DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018 jest organizowany przez redakcję Gazety Wrocławskiej po raz drugi. Jak informuje Gazeta Wrocławska, plebiscyt powstał, by pacjenci mogli wyróżnić swojego lekarza, lekarkę, pielęgniarkę, położną czy ratownika medycznego i mieć okazję okazać swoją wdzięczność i podziw dla ich ciężkiej pracy. Od pracowników służby zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i wysokiej kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w tegorocznej edycji akcji DOLNOŚLĄSKI HIPOKRATES 2018

Na przełomie października i listopada zwycięzcy oraz laureaci z każdego powiatu zostaną zaproszeni na Galę Hipokratesa 2018, podczas której odbiorą statuetki, dyplomy i nagrody.

Zobacz archiwum
Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl