Okulistyka-Kontrowersje i nasze wykłady

Od 18 do 20 października bieżącego roku w Karpaczu trwała VIII Międzynarodowa Konferencja Okulistyka – na wydarzeniu nie zabrakło silnej reprezentacji Kliniki VITA-MED.

Jednym z przewodniczących Sesji Pielęgniarskiej był dr Jarosław Kachnowicz, który wygłosił wykład zatytułowany „Cross linking wzmocnienie rogówki poprzez sieciowanie – nowe zastosowania”. Panel spotkał się z dużym zainteresowaniem, podobnie jak wykład także reprezentującej VITA-MED pielęgniarki Marzeny Jankowskiej na temat: „Prowadzenie pacjenta w programie lekowym AMD – postać wysiękowa od teorii do praktyki”. Uczestniczkami sesji pielęgniarskiej były również nasze pielęgniarki: Klementyna Gut, Adrianna Budziszewska i Marta Żarowska.

To już kolejny raz, gdy Klinika VITA-MED uczestniczy w Konferencji Okulistyka-Kontrowersje, podczas której zostają poruszone najbardziej kontrowersyjne tematy współczesnej okulistyki. Cieszymy się, że i tym razem wracamy do Głogowa bogatsi o nową wiedzę, którą możemy wykorzystywać w praktyce dla dobra naszych pacjentów.

Zobacz archiwum
Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl