VITA-MED Przychodnią Roku według Gazety Wrocławskiej

Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Gazety Wrocławskiej HIPOKRATES 2018. W kategorii „Przychodnia/Gabinet Roku” w powiecie głogowskim pierwsze miejsce zdobyła Klinika Okulistyczna VITA-MED.

– To dla nas olbrzymie wyróżnienia – komentuje dr Jarosław Kachnowicz z VITA-MEDu. – Wszyscy jesteśmy bardzo poruszeni zaangażowaniem naszych pacjentów w głosowanie na nas. Dziękujemy za doping i wszystkie miłe słowa, które od Państwa słyszeliśmy i słyszymy w naszej Klinice. Jesteśmy dumnie z tego, że udaje nam się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Ta nagroda jest dla całej naszej załogi motywacją do tego, by starać się jeszcze bardziej – dodaje.

Plebiscyt HIPOKRATES 2018 wciąż trwa. Doktor Jarosław Kachnowicz jest w nim liderem w kategorii „Okulista Roku”. Szczegóły przebiegu znajdą Państwo TUTAJ>>>

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji organizowanego przez Gazetę Wrocławską plebiscytu tytuł „Okulisty Roku” otrzymała reprezentująca Klinikę VITA-MED dr Ewa Bobińska-Kachnowicz.

W tegorocznej edycji plebiscytu HIPOKRATES 2018 czytelnicy Gazety wybierają m.in. najlepszych lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów i placówki medyczne w naszym województwie. Zwycięzcy otrzymają prestiżowe tytuły i statuetki, które zostaną wręczone na uroczystej gali we Wrocławiu. 17 października zakończył się I etap głosowania w kategoriach powiatowych, trwa II etap. Teraz we wszystkich kategoriach można głosować bez przerwy do 26 października.

 

Zobacz archiwum
Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl