URSAPHARM szkoli naszą kadrę

6 kwietnia w siedzibie Kliniki VITA-MED przy ul. Legnickiej 5 odbyło się szkolenie dla kadry kliniki przeprowadzone przez Panią Agnieszkę Robak reprezentującą firmę farmaceutyczną URSAPHARM.

URSAPHARM to jeden z liderów na europejskim rynku farmaceutycznym, firma od ponad 30 lat z powodzeniem wdraża innowacyjne koncepcje i rozwiązania technologiczne do produkcji leków i wyrobów medycznych. URSAPHARM wytwarza krople i maści oczne, krople donosowe, a także aerozole i krople do ucha. Ponadto na nowoczesnych liniach produkcyjnych wytwarzane są również leki w postaci stałej: tabletki, tabletki powlekane, kapsułki twarde i granulaty proszkowe.

Jednym z najnowszych rozwiązań firmy URSAPHARM, o których opowiadała Pani Agnieszka, to system COMOD, czyli zintegrowany sterylny system podawania kropli. Jego konstrukcja całkowicie eliminuje konieczność stosowania konserwantów i zabezpiecza produkt przed dostaniem się do środka ewentualnych zanieczyszczeń. To jedyny system na rynku z tego rodzaju mechnizmem zamkniętym.

Przedstawicielka URSAPHARM zaprezentowała podczas spotkania najnowsze produkty firmy służące m.in. wspomaganiu w leczeniu zespołu suchego oka, czyli całą serię kropel oraz maści HYLO Eye Care, leki  przeciwalergiczne – konkretnie zestaw kropel Allergo oraz Azelastin i środków nawilżających. Dużym zainteresowaniem cieszyła się powstrzymująca zapalenie brzegów powiek specjalna maska rozgrzewająca na oczy Posifolrid oraz krople do oczu Evotears, opisywane przez prowadzącą, jako „Evolucja” w leczeniu zespołu suchego oka związanego z nadmiernym parowaniem.

Na koniec szkolenia prowadząca Agnieszka Robak zaprosiła wszystkich do odwiedzenia strony www.hylo.pl, na której można przeprowadzić poglądowy test suchego oka pomagający w rozpoznaniu objawów tego schorzenia oraz dowiedzieć się o możliwościach jego leczenia z zastosowaniem produktów URSAPHARM.

Dzisiejsze szkolenie było już kolejnym w tym roku z cyklu szkoleń podnoszących wiedzę i kompetencje kadry Kliniki VITA-MED.

 

 

Zobacz archiwum
Rejestracja - codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00
tel.: 76 831 37 47, fax. 76 831 37 48
Ekspert ds.ZAĆMY: 570 50 70 50, Ekspert ds.LASIK: 607 588 588
  • Klinika Okulistyczna VITA-MED
  • 67-200 Głogów, ul. Legnicka 5
  • e-mail: klinika@vita-med.glogow.pl